האמא הזו מצאה טריק מעולה להרדים את התינוק שלה בפחות מדקה! (40 שניות ליתר דיוק…)

רק כשאנחנו הופכים להורים טריים אנחנו באמת מבינים את המונח - להשכיב לישון. נדמה שאפשר לתמצת את מערכת היחסים בין הורים לתינוקות במהלך החודשים הראשונים כמלחמת התשה בלתי נגמרת על שעות שינה. אם עדיין לא עברתם את הסאגה הזו על בשרכם, אתם וודאי מדמיינים רגע אינטימי נפלא בין הורה לתינוק, שבו ההורה שר לתינוק המתעפץ, מניח אותו במיטה ומנשק אותו נשיקת לילה טוב, אבל אם אתם הורים מנוסים אתם כבר יודעים שהמונח הזה כולל בעיקר צרחות, בכי, נדנודי ידיים, קפיצות, המון יאוש ובעצם כמעט כל דבר חוץ משינה!!!!! אינספור ספרים, עצות וטיפים נכתבו על הדרך הנכונה לגרום לתינוק שלכם להירדם, אבל נראה שהאמא שלפניכם מצאה את הטריק הטוב מכולם. הנה הדרך המושלמת להרדים תינוק בן 3 חודשים בתוך 40 שניות בדיוק!רק כשאנחנו הופכים להורים טריים אנחנו באמת מבינים את המונח “להשכיב לישון”. נדמה שאפשר לתמצת את מערכת היחסים בין הורים לתינוקות במהלך החודשים הראשונים כמלחמת התשה בלתי נגמרת על שעות שינה.

אם עדיין לא עברתם את הסאגה הזו על בשרכם, אתם וודאי מדמיינים רגע אינטימי נפלא בין הורה לתינוק, שבו ההורה שר לתינוק המתעפץ, מניח אותו במיטה ומנשק אותו נשיקת לילה טוב, אבל אם אתם הורים מנוסים אתם כבר יודעים שהמונח הזה כולל בעיקר צרחות, בכי, נדנודי ידיים, קפיצות, המון יאוש ובעצם כמעט כל דבר חוץ משינה!!!!!

אינספור ספרים, עצות וטיפים נכתבו על הדרך הנכונה לגרום לתינוק שלכם להירדם, אבל נראה שהאמא שלפניכם מצאה את הטריק הטוב מכולם.

הנה הדרך המושלמת להרדים תינוק בן 3 חודשים בתוך 40 שניות בדיוק!

אנחנו מקנאים…

אהבתם את הסרטון?
שתפו עם החברים שתפו עם החברים