האישה הזו שילמה $700 על חתול ספינקס אבל קיבלה חתול רחוב מגולח במקום – והיא ממש לא היחידה!

הסיפור הזה הרבה יותר מטורף ממה שהוא נשמע!אם תשאלו אותנו, אין שום הגיון בלהוציא סכומי עתק על חתולים מיוחדים, כשאפשר לתת בית חם בחינם לחתול רחוב, אבל הסיפור שלפניכם הוא יותר מלא הגיוני – הוא פשוט מטורף!

שיילה בסטרצ’ה מאלברטה קנדה, החליטה להוסיף לאוסף חתולי הספינקס היקרים שלה (כן, אלו המכוערים ללא השיער שנראים כמו יצורים מעולם אחר), חתול נוסף וקנתה חתול חדש ב- 650$.

החתול החדש התנהג באופן מוזר ביותר – הוא ילל ללא הרף ולא הסתדר עם שאר חתולי הספינקס, אבל מה השאיר אותה בהלם מוחלט זה שאחרי כמה שבועות השיער של החתול, שאמור להיות קרח לגמרי, התחיל לצמוח!

מפה לשם התברר שהיא נפלה קורבן לרמאות אכזרית במיוחד והיא לא היחידה…

כידוע חתולי ספינקס הם חתולים יקרים מאד, אז בחור אנונימי בקנדה החליט למכור חתולי רחוב מגולחים כחתולי “ספינקס” ב-700$

 1
הדרך בה הוא עשה את זה היא אכזרית במיוחד: הוא חתך להם את השפמים, גילח אותם באכזריות בשיטות מגוונות מאז שנולדו ומנע מהשיער שלהם לגדול תוך כדי התעללות מתמשכת.

2

הקונים היו בטוחים שהם שילמו הון על חתול ספינקס. אחרי כמה שבועות הם היו בשוק! מעבר להתנהגות הלא רגילה והלא נינוחה שלהם, השיער של החתולים הקרחים התחיל פתאום לצמוח!

3

מהר מאד התברר גם לרוכשים שהיללות ואי הנוחות של החתולים נבעו מכאב…

4

ו לאחד מהחתולים כמעט קטעו את הזנב בגלל הזיהומים שפיתח בעקבות הגילוח.

5

הנה שיילה עם חתול ספינקס מקורי וחתול רחוב (השחור) שנמכר לה כספינקס ב- 650$.

6

ולנו רק נותר לשאול – מה נסגר עולם?!

מעבר לעובדה שקשה לקלוט למה אנשים משלמים כל כך הרבה כסף על חתולים, כשהם יכולים לאמץ ולעשות על הדרך מעשה טוב, איך אנשים מרשים לעצמם להתעלל כל כך בייצור חי!?

מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים