האישה הזאת עושה חיות מצמר שנראות כל כך אמיתיות שלא תאמינו שהיא סרגה אותן!

הקיפוד שלה זה הדבר הכי מתוק בעולם...הסיפור של אנה יסטרזמבובסקאיה (בואו נחליט שקוראים לה רק אנה) התחיל לפני 3 שנים. אנה ראתה בובות שעשויות מצמר ומיד היא התעניינה בטכניקה באמצעותה ייצרו את הבובות והחליטה לעשות כאלו בעצמה.

אנה עבדה קשה והבובות הראשונות שעשתה נראו מגוחכות, לדבריה. אבל עם כל בובה חדשה שהיא עשתה, היא השתפרה. מהר מאד הגיעו לקוחות ואנה מאד נהנתה מהפופולריות שהיא צברה, אבל לצערה, היא נפלה קורבן לרמאות באינטרנט.

גללו מטה ותקראו הכל על הסיפור של אנה והבובות המדהימות שלה.

הבובות של אנה צברו הרבה פופולריות, אפשר להבין למה

אבל היא לא ציפתה לעניין שבובת העטלף שלה תעורר

“עטלף אחד התווסף לאוסף שלי,” מספרת אנה. “הבת שלי, מאשה, ביקשה שאכין לה סיכת עטלף ובתהליך הייצור, העטלף יצא לי גדול מדי, אז החלטתי להוסיף אותו לבובות שלי במקום. צילמתי את מאשה (היא תמיד עוזרת לי עם הצילומים) מחזיקה את העטלף ופירסמתי את התמונה ברשת החברתית עם הכיתוב: “לא למכירה!” תכננתי ליצור עוד עטלפים בעתיד, אבל היו לי באותו רגע עוד הרבה הזמנות אחרות, אז העדפתי לחכות.”

יום אחד היא גילתה שחנויות אונליין מכרו, לכאורה, את העטלפים שלה לאנשים וכמובן שהם לא קיבלו אותם

“לפני כמה שבועות, פתחתי את האינבוקס באינסטגרם וראיתי שם המון הודעות מאנשים שלכאורה קנו את בובת העטלף שלי בחנויות אונליין ומעולם לא קיבלו אותן. הייתי בשוק. אני חייבת להודות שלא ציפיתי לכזאת התעניינות בעטלף שלי, ובעיקר לא ציפיתי לזה שהוא יימכר במחיר מגוחך של 19.99 דולר. כתוצאה, מאות אנשים שחנויות האונליין עבדו עליהם, באו אליי בטענות.”

את העטלפים שלה מכרו במחיר מגוחך של 19.99 דולר כשזה לוקח לאנה 10 ימים ליצור כל בובה

“אני מאד מוחמאת מכך שהעטלפים שלי מעוררים כזה עניין, אבל כמות ההזמנות היא מטורפת. זה לוקח 10 ימים, 12-14 שעות עבודה ביום, בשביל לעשות עטלף אחד. אני לא יודעת מה עלי לעשות – להגיד לכולם שיכחו מהעטלף שלהם? או לנסות לקיים הבטחה שמעולם לא הבטחתי?”

אנה החליטה שהיא תפצה את אותם אנשים ותכין בובות לכולם

“החלטתי שאייצר את העטלפים בשביל אותם אנשים שעבדו עליהם, אבל חשוב לי שהם ידעו שמדובר בעבודת יד, כך שהתהליך הוא ארוך. מעבר לזה, יש מלא ציפורים שאני עוד רוצה לעשות וקשה לי למצוא את הזמן…”

אז עד שהיא תסיים עם העטלפים, הנה עוד בובות שלה:

הציפורים הכי מדהימות שתראו – בעמוד הבא!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים