האישה הזו שהדהימה את העולם עם הבטן הענקית שלה, חושפת מה ללדת שלישייה עושה לגוף שלך!

בואו נודה - נשבר לנו לראות תמונות של נשים מושלמות מיד אחרי הלידה. הגיע הזמן לשנותכל אישה בערך חולמת על הרגע בו תוכל שוב להיכנס לג’ינס אחרי הלידה. כולנו מסונוורות מהתמונות של קייט מידלטון שמדלגת החוצה מחדר יולדות מאופרת למשעי, על עקבים ובשמלה מחוייטת. וזו לא רק היא – נשים מפורסמות רבות מנסות להציג את האימהות שלהן כמושלמת, מכל הבחינות וגם מבחינת המראה. הבטן שלהן נשארת שטוחה, החזה לא נופל וכמובן אף כתם הורמונלי לא מופיע על פני החרסינה שלהן.

הלו, בואו נתעורר ונראה מה קורה במציאות!

לפני שנה כל העולם בערך שיתף את התמונה של מריה נורדו יורסטד מנורבגיה, שהדגימה את הבטן הענקית שלה בזמן שהייתה בהריון עם לא פחות משלישייה! בעקבות התמונה, כמו רבים אחרים, התחלנו לעקוב אחרי מריה באינסטגרם כדי לראות איך ההריון הזה ייגמר.

מסתבר שבספטמבר 2018 היא ילדה שלישייה בריאה, שתי בנות ובן ומאז היא ממשיכה לשתף רגעים מרגשים בחיי המשפחה שלה ברשתות החברתיות.

הנה התמונה המפורסמת של הבטן, שגרמה לכולנו לתהות – מה יש לה שם ואיך היא מתפקדת ביום יום?

“בהתחלה רציתי לתעד את ההריון רק בשביל קרובי המשפחה שלנו שחיים במדינה אחרת”, היא כותבת בחשבון האינסטגרם שלה. “אבל אחרי זה חשבתי שללדת שלישייה זה דבר נדיר וכנראה אנשים אחרים רוצים לראות איך זה”.

בספטמבר 2018 מריה ובעלה אנדרס הביאו לעולם שתי בנות ובן – איבן, אגנס ופיליפ.

היא העלתה באינסטגרם את התמונה הזו מיום הלידה ובדיוק כשחשבנו שנזכה לראות עוד סדרה של תמונות מושלמות, שבוע אחרי היא כתבה: “הבטן שלי עדיין נראית מוזר. היא כבדה מאד, הרחם עדיין לא התכווץ עד הסוף והעור על הבטן עצמה היה מתוח מדי ולכן לוקח לי זמן לחזור לעצמי. אני הולכת להשיג לעצמי חגורת בטן, כי זה מציק וגם די שורף לי באזור הצלקת של הניתוח הקיסרי. אני כבר לא יכולה לחכות לחזור לגוף של לפני ההריון!”

האם הצעירה סבלה ממספר בעיות בריאות כמה שבועות אחרי הלידה

כפי שמריה עצמה כתבה בחשבון האינסטגרם שלה, היא סבלה מהיפרדות שרירי הבטן, בעיות יציבה ואפילו בעיות נשימה ושרירים כואבים בעקבות כל ההתעסקות וההאכלה של התינוקות. 12 שבועות אחרי הלידה היא פרסמה את הפוסט הבא: “עבר זמן מה מהלידה, אני מרגישה שהתהליך שאני עוברת איטי מדי. אני עושה תרגילי נשימה כל יום, כי עדיין אסור לי להתאמץ מדי ולעשות ספורט. אני לובשת רוב היום את חגורת הבטן שלי. זה נכון שהבטן שלי הצטמקה יחסית, אבל עדיין יש לי עוד דרך ארוכה. למזלי, אני יכולה להידחס לזוג מכנסיים נורמלי”.

עוקבים מכל העולם החזירו למריה את אהבתם, כי היא דיברה על משהו שלא כולם מדברים עליו

“אני רוצה להיות כמה שיותר כנה לגבי כל מה שעובר עלי”, היא כתבה. “להביא 3 ילדים לעולם בבת אחת זה משהו מאד נדיר, מדהים וכמובן קיצוני. אני אישית, אף פעם לא שמעתי או קראתי על מישהי שילדה שלישייה ולכן היה לי חשוב לשתף את מה שעובר עלי. בסופו של דבר, אני מאמינה שאני עצמי הייתי מאד מצפה לקרוא סיפור כזה שמספרת מישהי אחרת”.

אל דאגה, זה לא רק קשיים, תראו תמונה בה כל בני המשפחה נראים מאושרים

למריה יש מעריצים ברחבי העולם שקוראים לה “כוכבת”. “אני נדהמת מכל התמיכה והמילים החמות ששלחו לי אנשים שאפילו לא מכירים אותי”, היא משתפת מתחת לאחת התמונות.

והכי חשוב – כל הילדים בריאים, שלמים ומאד יפים!

מקור: BoredPanda

שתפו עם החברים שתפו עם החברים