3 הבנות האלו הבחינו בהתנהגות חשודה של בחור במסעדה והצילו את האישה הזו מאונס!

וואוו... הסיפור הזה יותיר אתכם בהלם!אם הייתם שמים לב למשהו חשוד בבר, הייתם נוקטים בפעולה? האינסטינקט הראשוני הוא באמת להגיב, לעשות משהו, לעזור… אבל אז צצות התהיות “אולי הם יכעסו שאני מתערבת”, “מה זה בכלל ענייני?”, “אולי זה הקטע שלהם”… למרות זאת, לפעמים עדיף לשמוע “עופי מכאן”, מאשר לשבת בצד בשקט, ולקרוא על עוד אונס, או גרוע יותר, עוד רצח, למחרת בעיתון.

3 הבנות האלה, הבחינו בהתנהגות חשודה של בחור במסעדה. הן החליטו לנקוט בפעולה שהצילה את בת זוגו מאונס. המשיכו לקרוא כדי לשמוע את סיפור הגבורה המדהים שלהן – כי לא לכל גיבור יש מדים!

נחשו מי הצליח למנוע אונס אתמול בלילה?! הבנות האלו!

אוקי, אנחנו עדיין מתאוששות מהאירועים, אבל רצינו לספר את הסיפור. ואם נראה שהתמונה עושה צחוק מהסיטואציה הזו, אז זה רק בגלל שאנחנו יודעות שפייסבוק מעדיפים תמונות ואנחנו רוצות את תשומת הלב שלכם. זה ממש לא נושא לבדיחה.

מוניקה, מרלה, ואני היינו במסעדת Fig. דיברתי על משהו ושמתי לב שמוניקה מסתכלת אחורה ועושה פרצוף מוזר. עצרתי ושאלתי אותה “מה קורה?”. לאחר כמה שניות היא אמרה “הבחור הזה בדיוק שם משהו במשקה שלה”.

עכשיו, Fig זו מסעדה נחמדה. נהננו מפלטת הגבינות שלנו לצד יין טוב. זה מקום מהסוג הזה. הם בדיוק חלקו בקבוק יין. זה היה נראה כמו פגישה ראשונה, שנייה או אולי שלישית. לאחר כמה “אומייגאד. מה נעשה?!”, קמתי לחפש אותה בשירותים ולספר לה. להזהיר אותה. להגיד לה לקום ולעזוב את הבחור המפחיד הזה. לגרום לו לשתות את זה. משהו!

אז, לאחר כמה דקות של מבוכה כשחיכיתי ליד הכיור בשירותים עד שהיא תסיים, פניתי אליה “הי! אממ, זה די מוזר, אבל ראינו את הבחור שאיתך שם לך משהו בשתייה”.
“אומייגאד!” היא אמרה. המומה, די משותקת, אז עניתי “כן, חברה שלי אמרה שהיא ראתה אותו שם לך משהו במשקה והיינו חייבות לספר לך. אישה לאישה… את יודעת. היינו חייבות לומר משהו. כמה טוב את מכירה את הבחור?”. ציפיתי לשמוע “רק נפגשנו”, אבל במקום זה היא אמרה “הוא אחד החברים הכי טובים שלי”.

שיט. אחד החברים הכי טובים שלה. הם מכירים אחד את השני כבר מעל לשנה וחצי. הם עובדים יחד.
המשכתי לדבר קצת ואמרתי שהיא יכולה לשאול את “הבלונדינית עם השיער הקצר” מה שהיא רוצה, כי היא זו שראתה את זה, ואז הנחתי לה שתחזור לשולחן.

כשחזרתי, מרלה סיפרה למלצר מה קרה, כדי לבדוק אם הוא או המנהל יכולים לעשות משהו. מוניקה סיפרה לנו בדיוק מה היא ראתה.
“הוא משך את הכוס שלה אליו, בצורה מגושמת, ואז הוא הוציא בקבוק קטן שחור. הוא פתח אותו ושפך את תוכנו לכוס. ואז הוא ניסה לשחק אותה כאילו הכל בסדר, כאילו הוא בודק את הפלאפון שלו ומיד החביא את הבקבוק ביד והחליק אותו למטה באיטיות”. הוא כנראה ראה שמוניקה הסתכלה. מרלה אמרה שהיא בדיוק התכוונה לרכון למוניקה ולהגיד “הבחור הזה מתנהג ממש מפחיד” אבל היא ראתה שמוניקה כבר מסתכלת עליו.

זה לקח רק דקה למנהל ללכת לשולחן שלהם, לבדוק שהכל בסדר, ולאפשר לבחורה להזמין סודה. הכל רגוע. הוא נעצר ליד השולחן שלנו ואמר שלא יכל לעשות הרבה כי הוא לא ראה את זה. אבל הוא יידע את האבטחה.

הבחורה המסכנה ישבה שם למשך 40 דקות נוספות, ליד “אחד החברים הטובים שלה” בידיעה שהוא ניסה לסמם אותה. מרלה ראתה אותו נוקש את כוסו בשלה כמהה פעמים כדי לעודד אותה לשתות. היא שיחקה אותה רגועה. בעיקר, כי היא הייתה המומה לדעתי. הצוות רצו להתערב ולהעיף את הכוס, לזרוק אותו מהמקום, לעשות משהו! פינטזתי ללכת לשם ולגרום לו לשתות את זה. בסופו של דבר, הם סיימו את הארוחה. היה עיכוב בקבלת החשבון שלהם כי “המחשב נפל” לדברי המלצר שלהם. ואז הגיעה המשטרה. הם אמרו לו לבוא איתם והוא לא התנגד. לא שאל למה. לא נראה מופתע.

המאבטח הראשי בא ואמר שבגלל ששמנו לב, הם יכלו ללכת ולבדוק את מצלמות האבטחה.

הם תפסו אותו במצלמה. הייתה להם הוכחה שהוא סימם אותה. הם לקחו את הכוס כראייה. הם ביקשו שנישאר לתת עדות. שאלנו את הבחורה אם היא צריכה טרמפ הביתה, והיא ענתה “האוטו שלי בבניין שלו. הגענו ביחד”. חלק מהתוכנית שלו. היינו פשוט בהלם.
אבל זה לא נגמר.

ההמשך בעמוד הבא…


שתפו עם החברים שתפו עם החברים