מצאנו את עבודת החלומות: תמורת צפייה בסרטים של דיסני – תקבלו 1000 דולר! הפרטים בפנים והם יותר טובים ממה שהם נשמעים…

לכל מי שאמר שלא יצא ממנו כלום - הא לכם!אנחנו, בקוויקים, תמיד אומרים שעבודת החלומות שלנו היא לשבת על הספה ולצפות בטלוויזיה ולקבל על זה כסף, אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד. ובכן, עכשיו גילינו שהפנטזיה שלנו יכולה להתגשם!

כל מה שצריך לעשות בשביל להשיג את עבודת החלומות הזו היא להוכיח שאתם מעריצים אדוקים של דיסני ואז תמצאו את עצמכם צופים בסרטים של דיסני – ומקבלים על זה כסף!

נשמע טוב מדי? גללו מטה וראו בעצמכם.

סרט אחד ליום

האתר Reviews.org החליט לבחור מעריצים שיחגגו איתם את ההשקה של ערוץ דיסני פלוס החדש ב-12 בנובמבר. אם תצליחו להיבחר, תוכלו לראות ליהנות מ-30 הסרטים של דיסני שאתם הכי אוהבים במהלך 30 ימים.

credit: © Ralph Breaks the Internet / Walt Disney Pictures

תנאי קבלה

החדשות הרעות הן שרק מי שיש לו אזרחות אמריקאית יכול להשתתף, אז כל מי מביניכם שזה רלוונטי לו והוא מעל גיל 18 – רוצו על זה! חשוב לדעת: האתר מחפש “אנשים שלא יכולים לחיות בלי דיסני”. לא צריך למות, להיות מעריצים נלהבים זה מספיק. מאד נלהבים. ואם אתם כאלה, אז אתם חייבים לקרוא את הכתבה שלנו על 12 דמויות של דיסני שמבוססות על אנשים אמיתיים.

הרשמה

אז אם אתם מעוניינים, זה הזמן שלכם לפעול – הרבה אנשים מעוניינים ב”עבודה” הנחשקת!  לכן, אתם צריכים להגיש ממש פה בקשה שתוכיח להם שאתם המועמדים המושלמים. אתם גם תצטרכו לצרף וידאו שבו אתם נותנים ביקורת על הסרט שאתם הכי אוהבים של דיסני ומכתב שמסביר למה התפקיד הזה תפור לכם.

תשלום

סך הכל, יתקבלו 5 ברי-מזל. בנוסף ל-1000 הדולרים, הם גם יקבלו מנוי שנתי חינם לערוץ דיסני פלוס החדש וערכת סרטים הכוללת שמיכה, 4 ספלים ומכונה להכנת פופקורן. שווה.

למה אתם מחכים?

אז מי מכם שעומד בתנאים, הירשמו ודעו שאנחנו מחזיקים לכם אצבעות. הדד ליין להגשה הוא ה-7 לנובמבר. טיפ: הירשמו לערוץ היוטיוב של האתר, יש סיכוי שזה יכול לעזור. כמובן, אל תשכחו לספר לנו אם התקבלתם!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים