מה החיה הראשונה שאתם רואים בתמונה ומה זה אומר על הדבר שהכי מפריע לכם עכשיו בחיים!

תת המודע שלכם בהחלט הולך להפתיע אתכם...רוצים או לא רוצים, תת המודע שלנו יודע בדיוק מי אנחנו ומה אנחנו מרגישים ואי אפשר לעשות עליו תעלולים. בזמן שאנחנו רואים את הנסיבות ואת התמונה הגדולה, תת המודע שלנו יודע בדיוק מה הדבר הספציפי שבאמת עובר עלינו.

החיה הראשונה שאתם רואים בתמונה, תחשוף איזה רגש מסתכרן עכשיו עם המוח שלכם ומה הדבר שהכי מפריע לכם כרגע. גם אנחנו מאד אוהבים מבחני אישיות, אבל חשוב לזכור שהמבחן הזה יותר לכיף ולא מדובר במדע מדויק. אז גללו מטה, תראו אם אתם מתחברים לתוצאה ושתפו אותנו!

מה החיה הראשונה שאתם רואים בתמונה?

1. פנתר שחור

אם הדבר הראשון שראיתם הוא הפנתר, אז מה שמפריע לכם כרגע וגורם לכם ללחץ זה מערכת היחסים שלכם. אתם מרגישים כאילו הקשר עם האהוב/ה שלכם נעלם ולפעמים אתם לא בטוחים לאן מערכת היחסים איתו/איתה הולכת. תנסו להיזכר במה שהרגשתם כשרק הכרתם ותעלו זכרונות. אולי כל מה שאתם צריכים לעשות זה לדבר על מה שמפריע לכם. לרוב, תקשורת טובה היא הפתרון.

2. האריות

אם הדבר הראשון שראיתם זה האריות, זה אומר שאתם נאבקים להתמודד עם אחריות שאתם לוקחים על עצמכם מזה זמן רב. אתם רגילים לדאוג להכל ולכולם, עד שאתם מתחילים לשכוח את עצמכם…

החברים והמשפחה שלכם חושבים שאתם מאד חזקים ויכולים להתמודד עם הכל, אבל אתם מרגישים שאתם על הקצה ושכל דבר קטן יכול להיות הקש האחרון. אין שום דבר רע בלהיות קצת אנוכיים מדי פעם ואולי הגיע הזמן שתפנקו את עצמכם ותחדשו את האנרגיות שלכם.

3. הזברות

אם ראיתם את הזברה קודם, אז זה אומר שאתם דואגים כרגע לבריאות שלכם או לבריאות של מישהו קרוב. לדאוג לבריאות זה דבר טוב כיוון שזה מעודד אורח חיים בריא יותר, אבל אם זה הופך לחרדה בריאותית זה כבר בעיה. אם שום הגיון בלדאוג לגבי משהו שאין לכם שליטה עליו ושאתם לא יכולים לשנות אותו. אז שמרו על הבריאות בגבולות האפשריים ותהנו מזה!

ראיתם ציפורים או ג’ירפה? עברו לעמוד הבא וגלו מה זה אומר עליכם!


שתפו עם החברים שתפו עם החברים