כשהאם החד הורית הזו קיבלה הודעה מזר מוחלט בפייסבוק, היא לא דמיינה שזה יהפוך לדבר הכי ויראלי ברשת!

זה לא קל לגדל ילדים. אז על אחת כמה וכמה כשעושים את זה לבד – כשהמטלות לא מתחלקות בין שניים, […]זה לא קל לגדל ילדים. אז על אחת כמה וכמה כשעושים את זה לבד – כשהמטלות לא מתחלקות בין שניים, הורה אחד נושא בכל הנטל, ואין שום תמיכה כלכלית.

כך נראים החיים של לא מעט הורים יחידניים, נשים או גברים, שבגלל כל מיני סיבות מגדלים את ילדיהם לבד.

גם בילי, היא אם יחידנית מפלורידה, שמגדלת ילד בן 7 שעולה לכיתה ב’. בחודש יולי האחרון היא קיבלה הודעה בפייסבוק מזרה מוחלטת שהציעה לעזור לה ולרכוש לבנה ציוד לבית הספר, לא לפני שהיא הציבה בפניה כמה תנאים.

המשיכה לגלול את ההתכתבות ביניהן שהפכה לויראלית בימים האחרונים ברשת וכבשה מיליוני גולשים!

בחודש שעבר בילי, אם יחידנית מפלורידה, קיבלה הודעה מאישה זרה בפייסבוק

“האישה הזו פנתה אלי בהודעות. היא מצאה אותי דרך קבוצה של אמהות, אני מדי פעם מגיבה שם לפוסטים של בנות שצריכות עזרה. אני ממש לא מכירה אותה”

 

 

 

 

מספר ימים לאחר ההתכתבות ביניהן, בילי קיבלה חבילה בדואר

“פתחתי את הקרטון היום. היה בו את כל הציוד לבן שלי לבית הספר עם עוד כמה חפצים. זוג חדש של נעליים, הכל היה חדש ואיכותי. הבן שלי הולך ממש להתרגש כשהוא יראה את זה”

בילי סיפרה לאתר bored panda שהיא עובדת בכמה משרות במקביל ללימודיה כסטודנטית כדי לתחזק את הבית. היא מספרת שהיא לעולם לא הייתה מצליחה בלי עזרה ממשפחתה וחברים, וגם מזרים מסתבר.

לאחר שפרסמה את ההתכתבות היא סיפרה שבהתחלה היא מאוד חשדה ועשתה חיפוש ברשת על אותה אישה כדי לבדוק שהיא לא איזו “רוצחת עם גרזן”.

בילי חושבת שהסיפור הזה מלמד אותה ואת בנה שיעור חשוב לחיים “אני חייבת לאשה הזאת כל כך הרבה. אני מקווה שהסיפור הזה יעזור לאנשים אחרים ויעודד אחרים לעשות מעשים טובים”.

מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים