כשתקראו את המכתב המרגש שהמורה הזו כתבה לתלמידיה, לא תוכלו לעצור את הדמעות!

לכולנו יש הרבה מה ללמוד מהאישה הזו כמורה, וכבן אדםנכתב ע”י רונה רוזנפלד

אנשים שבוחרים להפוך להיות מורים ומחנכים עושים זאת מתוך תחושה מסוימת של שליחות. זה דורש המון כוח רצון, כוח נפשי, התמודדות יומיומית מורכבת מצד אחד, ותחושת תגמול יוצאת דופן  מצד שני.

סיפור אחד על מורה  מעוררת השראה מארה”ב הפך להיות להיט ברשת, וכשתקראו מה היא עשתה, אתם תבינו למה, ותעריכו הרבה יותר את האנשים האלה שאחראיים ביומיום לחינוך ילדנו.

אבי, אמא לשניים, התמלאה בדאגה כאשר בנה ריאן חזר הביתה וסיפר לה שהוא בכה היום בבית הספר. כששאלה מדוע, הוא הוציא את המכתב הזה שקיבל היום מהמורה.

1

במכתב היה כתוב:

“תלמידי היקרים,

בשבוע הבא תיגשו למבחנים חשובים בקריאה וחשבון ושבוע שלאחר מכן בהבנת הנקרא. אני יודעת כמה קשה אתם לומדים לקראת המבחנים האלו וחשוב לי שתדעו משהו אחד”

2

המבחנים האלה לא משקפים  את האופי שלכם ועד כמה אתם שונים ומיוחדים כל כך. מי שיצר אותם לא באמת רוצה להכיר אתכם כמוני, וכמו שהמשפחות שלכן מכירות אתכם”

4

“הם לא יודעים שחלקכם דוברים שתי שפות, או שאתם אוהבים לצייר ולרקוד. הם לא מבינים עד כמה החברים שלכם סומכים עליכם שתהיו שם בשבילם, שהצחוק שלכם הוא קרן אור ביום סגריר, ושאתם נוטים להיות סמוקים בלחיים כשאתם מתביישים. הם גם לא יודעים שאתם אוהבים ספורט, שואלים שאלות לגבי העתיד ועוזרים עם האחים הקטנים שלכם כשצריך. וכמה שאתם נדיבים, אחראיים, ומשתדלים לעשות את המיטב שלכם בכל יום שעובר” 

5

“הציונים שתשיגו במבחנים האלו בהחלט מסמלים משהו על היכולות שלכם, אבל הם לא מסמלים את כל מי שאתם. יש הרבה דרכים להיות חכמים, ואתם חכמים!! אתם האור בחיי והסיבה לכך שאני מחייכת בבוקר. אז תזכרו שאין מבחן שיכול לבחון את מכלול התכונות והדברים המדהימים  שהופכים  אתכם להיות מי שאתם” 

6

“אני רק מבקשת שתעשו את המיטב שלכם ואל תוותרו! אתם מתכוננים למבחנים האלה מאז שהייתם בגן הילדים ואתם לגמרי מוכנים! אני מאמינה בכם” 

7

לאחר שקראה את המכתב, אבי פרסמה אותו ברשתות החברתיות וכתבה: “היום בני סיפר לי שבכה בבית הספר ונתן לי את המכתב הזה. מיותר לציין שגם אני בכיתי. אנחנו לא רק צריכים עוד מורים כמו המורה הזו, אלא עוד אנשים כמוה בעולם”

קרדיט תמונות:  Instagram.com/absmarti מתוך: littlethings

שתפו עם החברים שתפו עם החברים