כשהבחור הזה ראה בריונים צוחקים על האישה הזו בחדר הכושר, הוא החליט לנקום … וריגש את הרשת!

וואוו... הסיפור הזה ירגש אתכם עד דמעות!קר בחוץ וכל מה שרוצים זה להתכרבל במיטה עם שוקו חם ומגש פיצה… אבל תכל’ס, כולנו בקרוב מאד נתחיל לחשוב על הקיץ, על בגד הים ועל החופשה השנתית – ואלה יגרמו לנו לרוץ למכון הכושר כדי להיאבק עם הקילוגרמים המיותרים שנוספו ב”שנת החורף”.

חייבים להודות, זה אף פעם לא קל לעשות את הצעד הראשון ולהחליט “מהיום אני עושה ספורט!”, ואפילו יותר קשה להגיע לחדר הכושר, לראות מלא אנשים חטובים ושריריים מסביב ולנסות להבין ממה להתחיל, על איזה שריר כדאי לעבוד ואיך לעזאזל המכשיר כושר הזה עובד!

אבל לפעמים זה יכול להיות אפילו קשה עוד יותר… האישה הזו הגיעה לראשונה לחדר הכושר ונתקלה בחבורה שצחקה עליה, אבל המעשה של אחד המתאמנים שהיה עד למקרה הפתיע אותה וכבש את הרשת! המשיכו לגלול כדי לקרוא את הסיפור המרגש…

האישה הזו התאמנה בחדר הכושר לראשונה, ונתקלה בחבורה שצחקה עליה ואפילו ניסתה לצלם סרטון…

Credit: NOT THE ACTUAL PHOTO

אבל אז אחד המתאמנים הבחין במקרה, והתגובה שלו כבשה את הרשת:

טוב… אז זה קרה היום. הייתי במכון כושר בבוקר וקבוצה של שתי נשים וגבר צחקו ודיברו על אישה אחרת שהיה ברור שהיא חדשה ולחוצה מאד מלהיות שם.

בהתחלה לא הבנתי שזה מה שקורה, כי הייתי עם האוזניות, אבל אז ראיתי את אחת הנשים מוציאה את הפלאפון שלה כדי לצלם וידאו.

האישה שהם צחקו עליה ידעה שזה קורה והיא כמעט התחילה לבכות… היא ירדה מההליכון והלכה לכיוון חדרי ההלבשה. הורדתי את המשקולות והלכתי אחריה, אמרתי לה שתחכה פה רגע, והלכתי לדווח על הקבוצה למנהל המכון.

כשחזרתי לחדרי ההלבשה האישה בכתה, והיא סיפרה לי בשקט שהיא לא ידעה מי היא עושה אבל ניסתה ללמוד.

היא הסבירה לי שלאחרונה היא איבדה הורה בהתקף לב שנגרם בגלל עודף משקל, והרופא אמר לה שזה יקרה גם לה אם לא תיזהר.

אמרתי לה שכולם מתחילים איפשהו, ושההתחלה שלה היא היום, ואז עזרתי לה לקום. ביקשתי ממנה שתחזור להתאמן יחד איתי ושאני אלמד אותה מה שאני יודע, כי לפני שנה גם אני הייתי במקום שלה.

בשאר האימון… היה לה חיוך על הפנים. ובסוף האימון… 3 חברים במכון סולקו ממנו לתמיד, ואני הכרתי חברה חדשה.

הפואנטה שלי פשוטה. אני יודע שכולם מתעצבנים כשהמכון עמוס באנשים בתחילת השנה, אבל קשה באמת להבין כמה השפעה יש לנו על החיים של אנשים אחרים. אין לי ספק שהאישה הזאת לא הייתה חוזרת למכון אם החוויה היחידה שלה הייתה שצוחקים עליה.

בבקשה, בבקשה תעזרו לאחרים להרגיש בנוח להגיע למכון… אתם לא חייבים אפילו לדבר איתם. רק תחייכו אליהם או תעשו תנועת שלום עם הראש.

כולנו שם כדי לשפר את עצמנו, לא משנה כמה שקט או עמוס המכון.

תפיצו את האהבה והחיוביות, אתם יכולים לשנות למישהו את החיים!

וגם לאנשים ברחבי הרשת היה הרבה מה לומר על הסיפור המרגש:

מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים