זו הסיבה שלבני דודים באותו גיל יש קשר מיוחד!

תייגתם כבר את בני הדודים שלכם?אם אתם מסתכלים אחורה בזמן, אתם בטח יכולים לזכור את חברי הילדות הראשונים שלכם; את אלה שסמכתם עליהם בעיניים עצומות… כן, אנחנו מדברים על בני הדודים שלכם.

כנראה שיש לכם בני דודים שנולדו בערך באותה שנה כמוכם. אלה הם שהיו ועדיין החשובים לכם ביותר. הם נשארו לצידכם מיום הראשון והם עדיין החברים הכי טובים, אחרי כל השנים.

למה בני דודים באותו הגיל הם חברים כל-כך טובים? אלו הן סיבות!

1. אתם מרגישים כמו אחים

אתם ובני הדודים והדודות שלכם חולקים את אותו הדם. הם האחים שלכם שלא גרים באותו הבית. לפעמים זה יכול להיות דבר טוב מכיוון שלא תריבו כמו אחים רגילים. למעשה, הם אלה שאפשר לדבר איתם אם אתם מנהלים ריב עם האחים שלכם.

2. אתם חולקים זיכרונות ילדות

גדלתם באותו מקום ובצורה דומה. תמיד יהיו לכם זיכרונות ילדות משותפים. הם היו האנשים הראשונים שהריעו לניצחונות שלכם ולהפך. פעם חלקתם איתם את הצעצועים שלכם ואפילו את הבגדים שלכם.

3. עברתם יחד את גיל ההתבגרות

ממש כמו את הילדות, עברתם גם את שנות העשרה שלכם ביחד. שיתפתם אותם עם ההישגים הראשונים שלכם כנערים ועזרתם זה לזה להתמודד עם שנות התיכון המאתגרות. סיפרתם להם על הקראשים הראשונים שלכם והם סיפרו לכם על שלהם.

4. אתם מספרים סודות אחד לשני

אתה מכירים אותם כמעט מאז שאתם זוכרים את עצמכם ואתם יודעים שהסודות הגדולים ביותר שלכם שמורים אצלם. סודות שהם ייקחו לקבר אם תגידו להם. אתם יכולים לספר להם הכל, הם המאזינים הטובים ביותר שלכם והם ייתנו לך את העצות הטובות ביותר.

5. אתם לא תשפטו אחד את השני

הם בטח מכירים אתכם טוב יותר מכל אחד אחר. הם לא ישפטו אתכם על הדברים המטופשים שאתם עושים והם תמיד יהיו הגב שלכם. הם יודעים את הסיבות לכך שעשיתם את הדברים שעשיתם ולא ישפטו אותם. הם פשוט יעזרו לכם.

6. מפגשים משפחתיים אף פעם לא משעממים

שיחקתם יחד כילדים ובני נוער ואתם עדיין נפגשים כמבוגרים. מאז שהייתם ילדים ועד היום המפגשים המשפחתיים שלכם מעולם לא הרגישו משעממים בגלל הנוכחות אחד של השני. גם אם אתם נשואים, אין דבר טוב יותר מאשר לשבת ביחד עם בן הדודים.

7. אתם החברים הכי טובים אחד של השני

עברתם הכל ביחד. שיתפתם הכל  ואתם עדיין עושים זאת. גם אם שניכם בוגרים עכשיו ועשויים לחיות רחוק אחד מהשני ולא להתראות לעתים קרובות, בכל פעם שאתם ביחד, אתם מרגישים שמעולם לא עזבתם זה את זה.

יש לכם בני דודים שאתם לא יכולים בלעדיהם? שתפו אותנו בתגובות!

מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים