למה דודה מגניבה זה אחד הדברים הכי טובים וחשובים בשביל ילדים? התשובות בגוף הכתבה!

אין כמו דודה...אם אתם חושבים על האנשים שאוהבים אתכם ללא תנאי, הדודה שלכם בוודאי תהיה בראש הרשימה הזו.

היא זו שזוכרת את השם של הקראש הראשון שלכם, היא זו שתמיד מוכנה לחלוק את החכמה שלה, אבל לא מתביישת להיות דבילית לפעמים. דודות מתאמצות לבלות זמן איכות עם האחייניות והאחיינים שלהן והופכות לחברות הכי טובות שיש.

דודה מגניבה זו ברכה ואלו הן ההוכחות לכך.

1. היא מכירה לכם דברים של מבוגרים

כשאתם מתבגרים ורוצים להתנהג כמו מבוגרים, בא לכם לנסות דברים חדשים, אבל צריך מדריך טוב שיעזור לכם לנווט בחוויה החדשה. דודה מגניבה היא זו שתוכל לעזור לכם להימנע מטעויות אופנתיות, תביא לכן את הספתון הראשון, תצא איתכן לשופינג ותדבר איתכם ואיתכן על עולם המבוגרים. וכמובן שיש לה את העצות הכי טובות בתחום.

2. אתם תמיד פונים אליה בכל מה שקשור לנושאים רגישים

כשדברים מסוימים מטרידים אתכם, אבל אתם מרגישים לא נוח לדון בהם עם אמא שלכם, הגיע הזמן לקרוא לדודה. לא משנה אם זו בעיית בנים, ציון רע בלימודים או סכסוך עם ילדות מרושעות בבית הספר, הדודה המגניבה תמיד שם כדי לתת יד בלי שום שיפוט. אתם יודעים שהיא לא תתחרפן, לא משנה מה עשיתם.

3. היא המודל לחיקוי

דודה מגניבה היא בוגרת ואחראית, בעלת קריירה מצליחה, אבל היא לא איבדה את הכריזמה שלה והיא תמיד מוכנה להרפתקה. היא מבינה את החשיבות של גילוי תשוקה אמיתית, יודעת ליהנות מהחיים והיא להוטה ללמד אתכם כיצד לעשות זאת.

4. היא מפנקת

הדודה שלכם יודעת לגרום לכם להרגיש מיוחדים. למרות שהיא מתייחסת אליכם כבוגרים, היא עדיין רואה את הילד או הילדה הקטנה שצריכים להתפנק מדי פעם. היא תמיד קונה מתנות או לוקחת אתכם למקומות נחמדים כדי להראות לכם כמה היא אוהבת אתכם.

5. היא עוזרת לכם לעבור את גיל ההתבגרות

הדודה מגניבה יכולה לעזור לכם לעבור את השלב המרדני, כשההורמונים שלכם משגעים אתכם וגורמים לשינויים דרמתיים במצב הרוח. היא מבינה שאתם רק צריכים להוכיח את העצמאות שלכם ולשבור כמה כללים כדי לחקור את האני האמיתי שלכם. היא מוכנה לעמוד לצידכם במסע הזה. היא תעודד את החופש שלכם ועדיין תפקח עליכם למקרה שמשהו ישתבש.

6. אתם יכולים לסמוך עליה

היא מכירה אתכם מאז היום שנולדם והייתה איתכם כל חייכם. היא הרגיעה אתכם כאשר איבדתם את הצעצוע האהוב עליכם וניגבה את דמעותיכם כשהילד שהתאהבתן בו בגן בחר בילדה אחרת. אתם יודעים שהיא החברה הכי טובה שלכם ואתם יכולים לסמוך עליה. היא לא תשפוט אתכם ותמיד תהיה שם כדי לעודד אתכם.

https://www.instagram.com/p/BCN3tjhDo1G/

7. היא יודעת להחליק דברים עם ההורים שלכם

הדודה שלכם מכירה אתכם ואת ההורים שלכם די טוב, ולכן היא תמיד מוכנה לתת לך יד כשאתם זקוקים לעזרה במערכת היחסים הזו. היא עוזרת לכם לראות כמה דברים מנקודת מבטו של מבוגר ומוכיחה שההורים שלכם אינם מפלצות שלא נותנים לכם ללכת למסיבות. היא פועלת כמתווכת שאכפת לה מאוד ומסייעת לשני הצדדים למצוא פשרה בריאה.

8. היא פשוט מגניבה!

הדודה המגניבה שלכם היא האדם הכי מצחיק והכי הרפתקן שאתם מכירים. היא אפילו יכולה לגרום לטיול רגיל של קניות במכולת להרגיש כמו הרפתקה קטנה, וההערות הסרקסטיות שלה גורמות לכם להתפקע מצחוק כל הזמן. היא מעריכה חוויות על פני מתנות ומנצלת כל רגע שהיא מבלה איתכם.

  מקור: Bright Side
שתפו עם החברים שתפו עם החברים