למה כל כך הרבה נשים מדהימות וחכמות נשארות רווקות? הסיבה לכך תפתיע אתכם!

יש סיבה טובה לכך שהחברה המהממת שלך עדיין לבד... וכדאי שתגלי את זה כבר עכשיו!בטח יש לכם את החברה המהממת הזו שעדיין רווקה… אולי אפילו ניסיתם להכיר לה כמה גברים חמודים, אבל היא לא מיהרה להסכים, או שחתכה אחרי דייט או שניים, ואתם נותרתם עם השאלה: “למה?! היא הרי לא תישאר צעירה לנצח!”

אבל מסתבר שהבעיה הזו הרבה יותר עמוקה ממה שחשבתם. בנות יפות, חכמות ומוצלחות ברחבי העולם מעדיפות להישאר רווקות ולא ממהרות להתחתן ולהקים משפחה. ריכזנו לכם את הסיבות לכך, והן בהחלט מפתיעות ומעניינות!

1. נשים מודרניות הן עצמאיות

נשים נלחמות למען זכויותיהן ומשנות את העולם. כיום, יותר ויותר נשים מקבלות משרות זהות או אפילו טובות יותר משל הגברים, והן הופכות לעצמאיות.

הן לא צריכות יותר לבקש מהגברים עזרה בעבודה פיזית כי הן יכולות פשוט להתקשר לחברה שמספקת שירות כזה ולשלם עבורו כסף. לפעמים זה אפילו מהר יותר מאשר לחכות לבעל שיתקן את הבעיה.

2. נשים החלו לכבד את החופש והזמן הפנוי שלהן

אז עכשיו במקום להתקע במטבח ולבשל עבור הבעל והילדים לאחר יום העבודה במשרד, נשים פשוט מעדיפות לבלות את הזמן שלהן בלהשקיע בעצמן.

זה הרבה יותר אטרקטיבי ללכת לספא, לקוסמטיקאית, לעשות קניות או לקחת קורס העצמה נשית, מאשר לטפל בילדים או לנקות אחרי הגבר.

3. נשים כיום יותר יציבות מבחינה רגשית

נשים נעשו חזקות יותר, יציבות יותר מבחינה רגשית ויותר משכילות. העולם המודרני מעניק להן את אותן הזדמנויות כמו לגברים, וזה משפיע על הפסיכולוגיה שלהן.

הן לא מפחדות להישאר רווקות, כי הן יודעות שהן לא תלויות בו מבחינה כלכלית. עדיף להן לחכות לגבר הנכון, מאשר לחלוק מיטה עם גבר שהן לא באמת אוהבות או לא מכבד אותן. 

4. נשים מודרניות החלו לאמץ יחסים אלטרנטיביים

כיום נשים לא מפחדות לצאת מהארון ולהציג את ההעדפות שלהן במערכות יחסים. הן יכולות לחיות איך שבא להן, בלי שישפטו אותן כמו בעבר.

כמובן שזה גם מוביל לכך שנשים לא מתחתנות ופשוט גרות יחד עם בן או בת זוגן.

View this post on Instagram

Golden Hour. 📸 @nikiinla

A post shared by Jessica Clark (@jessicaclarklife) on

חכו ויש עוד 3 סיבות חשובות לתופעה הזו…

5. לנשים המודרניות יש סטנדרטים מאד גבוהים

כאשר נשים מרוויחות את הכסף שלהן, מחזיקות בתואר או אפילו שניים, משקיעות במראה שלהן, ומפתחות את עצמן בתחומים אחרים – הן יצפו שהגבר יהיה לפחות ברמה שלהן. ולכן נשים כאלו לא יכולות לסבול סטנדרטים נמוכים, כי אלה רק יורידו את רמת החיים שבה הן חיות כיום. עדיף להישאר רווקות!

6. גברים מפחדים מנשים יפות וחכמות

כאשר גברים רואים אישה יפה, עצמאית, חכמה, הם לא מתלהבים לעשות את הצעד הראשון, כי הם חושבים שאין מצב שאישה כזאת רווקה, ואם היא רווקה – אז היא מאיימת עליהם… הרי אף אחד לא רוצה לקבל “לא”. מצד שני, למרות שנשים חזקות, עצמאיות ודומיננטיות, עדיין רב הנשים לעולם לא יעשו את הצעד הראשון, ויצפו שהגבר יעשה את זה, מה שמשאיר אותן במלכוד.

7. נשים מודרניות כבר לא מאמינות באגדות

כן, מסתבר שרמת האמון של האישה כלפי גבר נמוכה בהרבה משהיתה בעבר. אף אחת לא רוצה לב שבור, ותכל’ס כמה סיפורים כבר שמעתן על נשים שבגדו בהן?

חוץ מזה, אם פעם גדלנו על סרטים שהציגו נסיכה אבודה שמחכה לגבר שיציל אותה, היום סרטים מציגים נסיכות הרבה יותר דומיננטיות, שמעדיפות להשקיע את הזמן בניהול הממלכה (אלזה) או להציל את השבט שלהן (מואנה). העולם המודרני נותן לנשים סדר עדיפויות אחר והן מאמצות אותו.

מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים