למה נשים בנות 30 היום נראות צעירות יותר מאיך שנשים בנות 30 נראו בעבר? תתכוננו להיות מופתעים!

בהחלט יעשה לכם חשק לפשפש בתמונות הישנות של אמא וסבתא ולעשות השוואות!6. הן מצאו את הסטייל שמתאים עבורן!

היום, קניות הן בעיקר לצורך הנאה. יש קניונים ענקיים שמאפשרים לכן לבלות הרבה זמן בקניות ובסריקה של החנויות השונות. ולמי שפחות מתחברת לזה, יש חנויות מקוונות עם שירותי משלוח עד הבית! המבחר העצום של המוצרים מאפשר לכן להתנסות ולחפש את הסגנון הייחודי שלכן, ללבוש בגדים מקוריים, ולשלב אותם בצורה מעניינת. קשה אפילו לדמיין את החיים לפני 40 שנה, כאשר לא היה יותר מדי במה לבחור…

7. יש להן הרמוניה פנימית וביטחון עצמי

לסטריאוטיפים חברתיים יש השפעה עצומה על יעדי החיים של נשים, ובדורות קודמים הייתה מוצבת רק מטרה אחת לנגד עיניהן: קיום משפחה. נשים בודדות העזו לחלום על קריירה, וממש לא היו הזדמנויות רבות לנשים בעבר. כיום, עד גיל 30, לנשים יש כבר השכלה, קריירה, והרבה יותר מטרות בחיים שלהן מאשר בעבר. כל הביטחון העצמי שלהן גורם להן להיות מושכות יותר.

8. יש להן יותר אחריות בנוגע לבריאות שלהן

בעבר, הגישה לרפואה הייתה מוגבלת. היום, זה ממש קל לראות כל רופא בכל יום שנוח לכן ויש הרבה מרפאות פרטיות המספקות טיפול רפואי ברמה גבוהה.

9. הן מכבדות את עצמן ומסוגלות לעמוד על שלהן.

בעבר נהגה החברה לומר לנשים כי יש לכבד את דעותיהם של אחרים, בייחוד אם הם מבוגרים מהן. אז, אם מישהו מבוגר ממכן אמר לכן משהו רע, זה כנראה היה גורם לכן לבושה ומוריד את הביטחון העצמי שלכן.

כיום, הסטריאוטיפים החברתיים האלה השתנו, ואתן יודעות שלא כל המבוגרים הם בהכרח חכמים יותר מכן. אז אתן לוקחות את דעותיהם בצורה ביקורתית יותר. אתן מכבדות את עצמכן, את דעותיכן ואת גופכן יותר מאשר בעבר. סוג כזה של יחס עושה פלאים עבור המראה שלכן!

10. הן יודעות כמה זה חשוב לשתות מספיק מים

לפני כמה עשרות שנים נשים לא היו מודעות לחשיבות של שתיית מים, ושתו תה או קפה. עכשיו, כל אישה בוגרת יודעת עד כמה חשוב לשתות מספיק מים במהלך היום- העור הופך לפחות יבש והגוף מרוויח מספיק נוזלים.

וכדי להוכיח לכם שכל מה שאנחנו אומרים נכון – אז תראו איך נשים בנות 30 נראו פעם, ואיך הן נראות היום!

אז הנה! תראו את אירינה מורביובה (משמאל), ככה היא נראתה כשהייתה בת 30 בשנות ה-70. מימין, אתם יכולים לראות את השחקנית אמה סטון שנולדה ב-1988 וכעת היא בת 30. מאמינים עכשיו?

קרדיט תמונות: Mariya Zavolokina   |   מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים