כשהאישה הזו נתנה לבעלה לבחור לה את הבגדים במשך שבוע שלם, היא לא חשבה שזו תהיה התוצאה!

תתכוננו להיות מופתעים!תחשבו על תרחיש האימים הבא: בן הזוג שלכן בוחר מה תלבשו. כל יום. במשך שבוע. נשמע כמו סיוט, נכון?!

בואו נודה בזה, גבר + בגדים = אסון.

אין מה לעשות, אופנה היא לא הצד החזק ביותר של המין הגברי, ולתת לגבר לעמוד מול ארון שעמוס בשמלות, ג’ינסים, נעלי עקב, חולצות במגוון גזרות ותיקים בכל הצבעים זה לא בדיוק הרעיון החכם והבטוח ביותר בעולם…

ובכל זאת, קייטלין האמיצה החליטה לעשות את הניסוי החברתי המעניין הזה, ונתנה לבעלה קולין לבחור את הלבוש שלה במשך שבוע שלם!

איך זה התגלגל?! בואו לגלות…

קייטלין, בחורה אמיצה, החליטה לעשות ניסוי קטן ולתת לבעלה קולין לבחור לה את הבגדים במשך שבוע שלם! 

כן… שמעתם נכון… שבוע שלם!

יום ראשון

“ביום ראשון היה לי יום עם המון פגישות עסקים והייתי צריכה להיראות רשמית. כמובן, קולין בחר לבוש שלא מתאים לפגישת עסקים, אבל הוא טען שהלבוש הזה יכסה את כולי וכך אף אחד לא יסתכל עליי. כמובן, כולם הסתכלו… אבל גם קיבלתי הרבה מחמאות מחברים לעבודה שטענו שזה לבוש חי וצבעוני!”

יום שני

“ביום שני בעלי טען שיהיה יום שמשי, והוא רצה שאראה כמו השמש. ללבוש הזה הוא הוסיף תיק שמצא קבור עמוק בארון ולא היה בשימוש כבר שנים… יותר מדי צבעים וצורות, אבל למה לא?”

יום שלישי

“זה היה יום השנה שלי ושל קולין, אז החלטנו לחגוג בארוחת ערב רומנטית בבית. מסתבר שלמרות שנשארנו בבית, בעלי רצה שאתלבש יפה ובחר לי את השמלה השחורה הזו. אז כן, למרות שחגגנו בבית, הערב הזה הרגיש חגיגי ומרגש כמו הדייט הראשון!”

יום רביעי

“האמת, לא לבשתי את השמלה הזו במשך הרבה-הרבה מאוד זמן… חשבתי שהשמלה קצרה מדי ושהצבע לא מתאים לי. אבל קולין בחר אותה, והחליט שאני נראית פשוט מהמם באדום. ואולי הוא דווקא צודק?”

יום חמישי

“בדרך כלל אני לובשת את האוברול הזה כשאנחנו נוסעים לטיולים או לפיקניק, אבל אחרי שקולין בחר אותו, הבנתי שזה דווקא חבל שאני לובשת אותו לעיתים כל כך רחוקות! הוא ממש נוח, וגם מלא בסטייל. קולין ממשיך לשחק אותה!”

יום שישי

“לכבוד סוף השבוע, כנראה שקולין החליט שבא לו לרוץ עם הדמיון שלו… האם השילוב הזה מתאים? ממש לא. האם אני מרוצה מהלבוש? האמת – כן!”

יום שבת

“לא היו לנו תכניות לשבת, אבל קולין רצה שארגיש אלגנטית ונשית גם אם אנחנו בבית. השמלה הזו שוכבת בארון, אבל כמעט ואין לי אירועים שמתאימים לה. מסתבר שלא צריך אירוע כזה – החיים עם בעלי הם אירוע אחד ארוך שתמיד שווה להתלבש בשבילו!”

“האמת? הופתעתי מהצורה בה בעלי לקח את המשימה ברצינות. הוא בחר בזהירות כל לבוש, וכל בוקר כשהסתכלתי במראה הייתי מרוצה מהמראה!

אז הי, אל תפחדו לתת לבעל לבחור לכן את הבגדים – אני מבטיחה שתהיו מופתעות ומרוצות. וגם אם לא, יצפה לכן שבוע מצחיק במיוחד…”

יש סיכוי שגם אתן הייתן נותנות לבעל שלכן לבחור לכן את הבגדים? שתפו אותנו בתגובות!

תמונות: Roman Zakharchenko / מקור: brightside
שתפו עם החברים שתפו עם החברים