האישה האמיצה הזו חשפה את הנזק שגרמו משקאות האנרגיה לבעלה והצליחה לזעזע רשת שלמה!

לא תאמינו איזה נזק יכול לקרות



משקאות אנרגיה הם בוסט נחמד לחיים. כשאתם ממש עייפים בעבודה, כשאתם מתאמנים בחדר כושר או באמצע ריצה. וכמו רוב האנשים ששותים אותם, גם אתם יודעים שזה לא הדבר הכי בריא שיש.

זוכרים שאמא אמרה לכם כשהייתם קטנים די עם הקולה ושתו מים? משקאות אנרגיה מכילים ריכוז גבוה של קפאין וסוכר, וכמו שתייה ממותקת או קפה, עדיף שלא לצרוך אותם יותר מידי. אב טרי בשם אוסטין למד את זה על בשרו, כשרק במזל יצא בחיים אחרי שהגזים בשתייה.

הסיפור שלו הפך ויראלי לאחר שאישתו, בריאנה, העלתה אותו לפייסבוק בצירוף תמונות של הצלמת שרה אנדרס. אנדרס תיעדה את ההתמודדות היומיות של המשפחה עם המחלה, התמונות יגרמו לכם לחשוב פעמיים על מה לשתות בפעם הבאה שתהיו צמאים.

אמא טרייה חושפת איך משקאות אנרגיה כמעט עלו בחיים של בעלה, ושינו את חייה לנצח

“שלום, קוראים לי בריאנה, וזה הסיפור שלי…

אהבה זה לא הדברים הקטנים. זה לא שיחות הטלפון, הדייטים, או אפילו הזיכרונות. אהבה זה לדעת שתקריב את הדברים שלא ידעת שאתה בכלל מסוגל להקריב. אהבה היא חסרת אנוכיות.

האם אי פעם הרגשתם את החיים שלכם מזדעזעים? האם אי פעם חוויתם מכה אמוציונאלית כל כך חזקה שהגעתם לנקודה בה הכל נראה מטושטש ורועד? הריאות מרגישות חנוקות ולשבריר שנייה אתם לא יכולים לעשות כלום. אתם לא מסוגלים לזוז, לחשוב או להגיב. אני כן. חוויתי משהו שבחיים לא חשבתי שאחווה… וכל זה בזמן שאני בחודש תשיעי עם הילד הראשון שלי.

להיות בהריון אמור להיות המסע הכי מדהים שיהיה לכם בחיים. אתם יוצרים חיים חדשים. אתם חווים אהבה חסרת תנאים למישהו שמעולם לא פגשתם.

אוסטין ואני כל כך התרגשנו לקראת הבן הקטן שלנו. להביא אותו הביתה. להיות משפחה.”

“לא דמיינתי כשהלכתי לישון באותו לילה, שכל העולם שלי עומד להישבר לרסיסים תוך כמה שעות.

אני עדיין זוכרת את חמותי מעירה אותי באותו הבוקר. ‘לאוסטין היתה תאונה’ היא אמרה.

כל מה שידעתי זה שבעלי בבית חולים. החלק הכי קשה? לא ידעתי למה.

אחרי שעתיים נסיעה, הבנתי שלבעלי, האבא של ילדי, האדם שאני מאוהבת בו מאוד, היה שטף דם במוח. למה? הרופאים קבעו (אחרי בדיקות דם ושלילה של סמים) שהאירוע הנורא הזה קרה בעקבות הצריכה המוגזמת שלו של משקאות אנרגיה (הרגל שפיתח אחרי שהתחיל לעבוד שעות נוספות ולנסוע בקביעות).

הניתוח כבר היה בעיצומו… ואחרי 5 שעות של ייסורים, נתנו לנו לראות אותו. אבל בזמן שכולם היו מרוכזים בפנים הכמעט בלתי ניתנות לזיהוי שחוברו למכשירים וצינורות, כל מה שיכולתי לראות זה ההורים שלו. ראיתי את האור עוזב את העיניים של אמא שלו בזמן שהיא ראתה את הבן שלה שוכב חסר תנועה בבית חולים. ראיתי את אבא שלו נשבר בבכי בזמן שהוא אחז באישתו.

הם לא ידעו אם החיים שיצרו יחד אי פעם יתעורר.

לצפות במשפחה הזאת – המשפחה החדשה שלי, שלמדתי לאהוב ולהיות חלק ממנה, כל כך מרוסקת ושבורה… זאת ההרגשה הכי נוראית שהרגשתי בחיים.”

שטף דם קטלני אחד במח והרבה ניתוחים אחרי, אוסטין נשאר עם חור בלתי ניתן לתיקון בקדמת הראש שלו, ואישה על סף לידה של בנם הראשון

“למחרת היה סיבוב שני של ניתוח המוח. לאחריו היו שבץ, התקפים, ועוד דברים שלא היינו מוכנים אליהם.

היה רגע, שישבתי ליד המיטה שלו בבית החולים, פשוט התפללתי שיהיה בסדר, והבנתי שאני בחיים לא אוותר עליו. לא משנה כמה מבולגנים החיים שלנו יהיו. אני הולכת להיות לצידו לאורך כל זה.

אחרי שבועיים של מגורים בבית החולים, תוהה אם הוא יחיה או שהוא ילקח מאיתנו, עשינו את דרכנו חזרה הביתה.

הגיע הזמן עבורי ללדת את התינוק שלנו.”

עדיין תחת הלחץ של ההתמודדות עם מצבו של אוסטין, בריאנה נאלצה להתמודד עם המשימה של להביא לעולם את בנם

“אני לא הולכת לשקר יותר, זה היה כל כך קשה. בניתי על אוסטין שיהיה חלק מהרגע הגדול הזה. שיהיה לצידי. יחזיק את ידי. יהיה שם כדי לחתוך את חבל הטבור. יהיה שם כדי לברך את הבן שלנו לעולם. זה לא הרגיש נכון…

אבל נס יפהפה התרחש בזמן שילדתי את הבן שלנו. אוסטין התעורר. העברתי בערך שבוע בלי לראות אותו. חשבתי עליו כל יום. בכיתי כשהסתכלתי על הילד שלי שנראה בדיוק כמו אבא שלו.

כשהתינוק היה בן שבוע בלבד, השארתי אותו אצל המחותנים שלי.

ידעתי שאני צריכה לראות את אוסטין. היתי צריכה להגיד לו שהתינוק שלנו פה. להגיד לו כמה אנחנו צריכים אותו.”

באורח פלא, אוסטין התעורר מהטראומה שעבר זמן קצר לאחר הלידה, וסוף סוף פגש את בנו הקטן חודשיים אחרי

“שבועות חלפו. ראיתי אותו בכל הזדמנות שהייתה לי.

קצת אחרי גיל חודשיים, הבן שלנו סוף סוף פגש את אבא שלו. יום שלא חשבתי שאזכה לראות. זה היום בו הלב שלי זכה לקצת מהאושר שלו חזרה.

אחרי זמן מה הוא סוף סוף יכל לחזור הביתה אליי. החיים שלנו לא נורמלים. יש ביקורי רופאים ונסיעות לבתי חולים – כל כך הרבה שאיבדתי ספירה.

אבל אנחנו כאן. נלחמים.”

בריאנה עכשיו מעבירה כל יום כשהיא דואגת לא רק לבן שלה, אלא גם לבעלה שישאר נכה תמיד, תפקיד שהיא מקבלת עם הרבה כוח

“אני קמה כל יום כדי לטפל בתינוק היפה שלנו ובבעלי. אני מכינה את הארוחות, עושה פיזיותרפיה, ריפוי בדיבור, ריפוי בעיסוק. אני עוזרת לו עם היגיינה אישית. אני עוזרת לו ללכת. אני עוזרת לו בכל דבר בחיים.”

התמונות הנוקבות, שצולמו על ידי שרה אנדרס מסקרמנטו, תפסו את היופי והכאב של המשפחה הזאת.

“ובין המטלות האלו אני דואגת לתינוק פעיל מאוד בן 8 חודשים. זה קשה ואני עייפה, אבל אנחנו מפיקים את המירב מזה.”

הסיפור שלהם נוראי, אל הוא גם עדות לקיומה של אהבת אמת והקרבה עצמית.

“הוא לא אותו הגבר שהתאהבתי בו, אבל אני עדיין איתו כל יום, אנחנו נלחמים לעזור לו להחלים. לשפר את החיים שלו. יום אחד נגיע לשם.

עד אז, אני בחיים לא אוותר עליו. בגלל שאהבה היא חסרת אנוכיות, ואני אוהבת אותו יותר מאת החיים עצמם.”

אחרי שבריאנה שיתפה את הסיפור המרגש והמפחיד הזה, הוא נהיה ויראלי והתמונות האלו זעזעו מיליוני גולשים ברשת.

תמונות: Endres Photography \ מקור: boredpanda
שתפו עם החברים שתפו עם החברים